Сучасна інформація - на сайті Європейської громади з аквакультури (European Aquaculture Society) http://www.easonline.org/, а також http://www.thefishsite.com/about/ 

1. Європейська Комісія встановила детальні правила, які розширили дію регламенту Ради ЄС щодо органічного виробництва та маркування продуктів аквакультури та морських водоростей. Регламент встановлює вимоги до водного навколишнього середовища виробництва продуктів аквакультури, та впливу такого виробництва на інші види тварин, рослин та птахів, розмежування виробництва органічної та неорганічної аквакультури, дозволяє використання неорганічного маточного поголів’я риб і встановлює вимоги щодо умов виробництва  їх у господарствах (включно з максимальними концентраціями утримання рибних запасів). Регламент уточнює необхідність збереження біорізноманіття, і забороняє  використання примусового нересту з застосуванням штучних гормонів, разом з тим вимагає, в першу чергу, використання органічних кормів. Також встановлюються вимоги до таких кормів, а саме: вони мають бути вироблені з законних виловів,  повинні задовольняти  вимоги до здоров’я тварин щодо захисту їх від  spongiform encephalopathies (губковидної енцефалопатії), у межах фізіологічних потреб дозволяється використовувати Астаксантін як харчову добавку. Встановлюються спеціальні умови до двостулкових молюсків.

2. Європейська Комісія затвердила регламент, який дозволяє використовувати пробіотичні бактерії Pediococcus acidilactici як харчову добавку у кормах для креветки та лососевих, оскільки, згідно з висновком EFSA, ці бактерії не мають шкідливого впливу на здоров’я тварин, здоров’я людини або навколишнє середовище. Також було зроблено висновок, що використання препарату може мати сприятливий ефект, збільшуючи кількість добре адаптованих лососевих та покращуючи рівень виживання та показники росту креветки.

3.  У вересні 2009 року держави-члени ЄС повідомили про недотримання вимог деяких виробників при виробництві продукції аквакультури до здоров’я двостулкових молюсків та продуктів, загальна кількість продуктів складає 30 поставок рибних продуктів. Це стосувалося поставок з Китаю (морожені молюски, морожений рожевий лосось, морожене філе Атлантичної тріски), Індонезії (філе «масляної» риби (делікатесна макрель, або есколар)), В’єтнаму (морожений кальмар, філе пангасіуса), Бангладеш (морожені тигрові креветки) і Шрі-Ланки (риба-меч, свіже філе тунця жовтоперого).